Číslo položky: 9660
Zátiší s kyticemi
popis: Olej na plátně, rozměr 62 x 77 cm, poškozeno
Vyvolávací cena:
900 Kč
900 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |
1 000,00 Kč |