Číslo položky: 9632
Říční údolí
popis: Olej na plátně, rozměr 40,5 x 62 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
10.02.2020 21:45
1 500,00 Kč | 10.2.2020 21:41:23 |