Číslo položky: 5485
Procházka parkem
popis: Olej na lepence, rozměr 33 x 41 cm, nerámováno, signováno vlevo dole A.S.
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
1 100 Kč
1 100 Kč
1 000,00 Kč |
800,00 Kč |