Číslo položky: 9620
Portrét dívky
popis: Olej na plátně, rozměr 26,5 x 21,5 cm, nesignováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
4 000 Kč
4 000 Kč
10.02.2020 19:54
4 000,00 Kč | 10.2.2020 19:50:22 |