Číslo položky: 5483
Poprava
popis: Olej na plátně, rozměr 129 x 70,5 cm, Pozdně barokní dílo /Olomoucké baroko/ s výjevem stětí svaté Barbory .Rám poškozen, nesignováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
4 800 Kč
30 200 Kč
30 200 Kč
9 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |
7 500,00 Kč |
6 500,00 Kč |
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |