Číslo položky: 9559
Chalupa
popis: Olej na lepence, rozměr 50 x 65,5 cm, zaskleno. Ačkoliv se může zdát, že je malba poškozena, tak v tomto případě jsou bílé skvrny malířovým záměrem.
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
30 000 Kč
30 000 Kč
30 000 Kč
10.02.2020 19:12
30 000,00 Kč | 26.1.2020 14:00:45 |