Číslo položky: 8644
Krojovaná dívka
popis: Akvarel, rozměr ve výřezu 18,5 x 12,5 cm, zaskleno, poškozeno
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
6 500 Kč
6 500 Kč
10.02.2020 19:08
6 500,00 Kč | 4.2.2020 18:55:21 |