Číslo položky: 9157
Sladké sny
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 70 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
10 100 Kč
10 100 Kč
5 600,00 Kč |
5 000,00 Kč |