Číslo položky: 9458
Lesní cesta
popis: Olej na plátně, rozměry : 49 x 70 cm. Signováno, na rubu označeno autorovým razítkem.
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 800 Kč
3 600 Kč
3 600 Kč
3 600,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 000,00 Kč |