Číslo položky: 9446
Žena v bílém šálu
popis: Olej na plátně, rozměry : 80 x 68 cm, řezaný, zlacený Eckův rám. Autor zastoupen mnoha obrazy v Židovském muzeu
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
18 000 Kč
18 000 Kč