Číslo položky: 9439
Na pastvě
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměry : 46 x 46 cm, nesignováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
1 900 Kč
1 900 Kč