Číslo položky: 5471
Pohled na svět
popis: Litografie, ve výřezu 22 x 29 cm + pasparta a rám, zaskleno, signováno Renčín 35/40
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
900 Kč
900 Kč