Číslo položky: 5468
Na stráži
popis: Akvarel, rozměr ve výřezu 27 x 17 cm + pasparta a rám, zaskleno, signováno vlevo dole V. Čutta
Vyvolávací cena:
700 Kč
700 Kč
700 Kč
700 Kč
07.11.2017 20:10
700,00 Kč | 30.9.2017 22:08:09 |