Číslo položky: 9344
Město
popis: Olej na lepence, rozměr 19,5 x 30 cm, signováno monogramem, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
20.11.2019 21:38
1 000,00 Kč | 20.11.2019 20:25:39 |