Číslo položky: 9286
Postavy u ruin
popis: Olej na plátně, rozměry: 70 x 55 cm, 18.století, reintolováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
9 000 Kč
9 000 Kč