Číslo položky: 9285
Cechovní obraz
popis: Olej na plátně, rozměry: 70 x 55 cm, datováno 1873, reintolováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
20.11.2019 20:16