Anonym .
Číslo položky: 9285
Moje sledované obrazy Cechovní obraz
popis: Olej na plátně, rozměry: 70 x 55 cm, datováno 1873, reintolováno
o autorovi: Neznámý autor.
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč

20.11.2019 20:16