Číslo položky: 9272
Portrét chlapce
popis: Olej na plátně, rozměry: 45,5 x 37 cm. Kvalitní řezaný zlacený rám
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
6 500 Kč
6 500 Kč
6 000,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 800,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |