Číslo položky: 5461
Pestrá kytice se slunečnicemi
popis: Olej na plátně, rozměr 60 x 52 cm, signováno vpravo dole Georg Dietrich 1938
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
1 300 Kč
1 300 Kč