Číslo položky: 9270
Chalupy
popis: Olej na lepence, rozměry: 16 x 23,5 cm, datováno 1923
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
8 000 Kč
8 000 Kč
19.11.2019 20:56
8 000,00 Kč | 19.11.2019 18:12:30 |