Číslo položky: 5459
Na okraji lesa
popis: Olej na plátně, rozměr 47,5 x 31 cm, signováno vlevo dole A. Wallner, obraz v autorském rámu. Odhadní cena 25 000 - 35 000 Kč. Kvalitní ukázka rakouské krajinomalby z poloviny 19.století.
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
9 600 Kč
9 600 Kč
4 500,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |