Číslo položky: 5457
Vánoční motiv
popis: Akvarel, rozměr ve výřezu 14,5 x 20,5, signováno vpravo dole V. Stříbrný 1961, zaskleno.
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
900 Kč
900 Kč