Číslo položky: 5456
Portrét dívky
popis: Olej na plátně, později podlepeno lepenkou, rozměr 46 x 37,5 cm, nesignováno. Odhadní cena 45 000 - 65 000 Kč.
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
8 500 Kč
8 500 Kč