Číslo položky: 5454
Ruská zima
popis: Tempera na lepence, rozměr 25 x 35 cm, signováno vpravo dole A. Jegorov. Obraz v původním stavu (nečištěno), rám mírně poškozen. Odhadní cena 25 000 - 30 000 Kč
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
9 500 Kč
9 500 Kč
9 500,00 Kč |
9 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 500,00 Kč |