Číslo položky: 9155
Vyhnání z vesnice
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 80 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
8 000 Kč
25 000 Kč
25 000 Kč
25 000,00 Kč |
23 000,00 Kč |
21 000,00 Kč |
20 000,00 Kč |
20 000,00 Kč |
20 000,00 Kč |
13 000,00 Kč |
11 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |