Číslo položky: 9187
Z Herálce
popis: Olej na lepence, rozměry : 50 x 65 cm, zaskleno Nově rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
4 700 Kč
4 700 Kč
4 600,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |