Číslo položky: 9186
V Prachovských skalách
popis: Olej na papíru, rozměry : 65 x 50 cm, zaskleno Nově rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |