Číslo položky: 9183
Píčův statek u Mnichova Hradiště
popis: Olej na lepence, rozměry : 35 x 49 cm, zaskleno, rok 1922 Nově rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
3 600 Kč
3 600 Kč