Číslo položky: 9172
Mokřiny
popis: Akvarel na akvarelovém papíru, rozměry ve výřezu pasparty : 29 x 40 cm, zaskleno, signováno parafou Nově rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
4 100 Kč
4 100 Kč
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |