Číslo položky: 5447
Květy
popis: Olej na plátně, rozměr 54 x 68, signováno vlevo dole Minka Podhájská 1931.Odhadní cena : 10 000 - 15 000 Kč.
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
5 500 Kč
5 500 Kč
4 700,00 Kč |
4 600,00 Kč |