Číslo položky: 5445
Pravoslavný kostel
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 70, signováno vpravo dole S. Vukovic 929 .Odhadní cena: 45 000 - 50 000 Kč.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
7 500 Kč
7 500 Kč
7 000,00 Kč |
6 500,00 Kč |