Číslo položky: 5443
Bílá hyacinta s anemóny ve strakaté vázičce, v pozadí modrá Sázava a kus Otavy
popis: Olej na plátně, rozměr 61 x 38. Obraz pochází z rodiny ministra Dr. Karla Trapla. Číslo v soupisu díla ((1015)). Signováno vpravo dole V. Špála 37. Malba z modrého období ve výborném původním stavu.
Vyvolávací cena:
450 000 Kč
450 000 Kč
750 000 Kč
750 000 Kč
480 000,00 Kč |