Číslo položky: 5392
Spící dívka
popis: Olej na lepence, rozměr 20 x 30 cm, signováno vpravo dole Jos. Karásek 42
Vyvolávací cena:
300 Kč
300 Kč
400 Kč
400 Kč
400,00 Kč |