Číslo položky: 9020
Cikánský chlapec
popis: Olej na papíře podloženém lepenkou, rozměr 25 x 32,5 cm. Nově rámováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
10 000 Kč
10 000 Kč
18.11.2019 20:22