Číslo položky: 5325
Kytice s vlčími máky
popis: Olej na desce, rozměr 65 x 68 cm, signováno vlevo dole N. Bakulin, zaskleno.Vzadu razítko autora. Odhadní cena 15 000 - 20 000 Kč
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
23 000 Kč
23 000 Kč
23 000,00 Kč |
21 000,00 Kč |
19 000,00 Kč |
6 000,00 Kč |
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |