Neznačeno
Číslo položky: 8628
Moje sledované obrazy Řezaný podstavec
popis: Lipové dřevo, rozměry: výška 16, šířka 27 cm. Druhá polovina 18. století
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

23.09.2019 19:58