Číslo položky: 5428
Město
popis: Akvarel - rozměr ve výřezu 17,5 x 34, signováno vpravo dole J.F.Solan 45, zaskleno
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
600 Kč
600 Kč
14.09.2017 21:30
600,00 Kč | 14.9.2017 16:29:39 |