Číslo položky: 8952
Vrány v zimní krajině
popis: Olej na lepence, rozměry: 51,5 x 66 cm, řezaný zlacený rám.
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
22 000 Kč
22 000 Kč
22 000,00 Kč |
20 000,00 Kč |
18 000,00 Kč |
16 000,00 Kč |
14 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |
11 000,00 Kč |