Číslo položky: 5334
Pole vlčích máků
popis: Olej na lepence, rozměr 18 x 23, signováno nečitelně vlevo dole.V malbě drobná prasklina.
Vyvolávací cena:
600 Kč
600 Kč
600 Kč
600 Kč
14.09.2017 21:25
600,00 Kč | 9.9.2017 14:01:24 |