Číslo položky: 8310
Madona
popis: Olej na plátně, rozměry 57 x 48,5 cm. Konec 18. století. Řezaný dřevěný rokokový rám.
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
15 300 Kč
15 300 Kč
4 000,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |