Číslo položky: 8812
Kytice lučního kvítí ve džbánu
popis: Olej na lepence, rozměry: 39 x 35 cm, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
800 Kč
800 Kč
23.09.2019 21:02
800,00 Kč | 23.9.2019 20:58:50 |