Číslo položky: 8752
2 kusy : akvarel a litografie
popis: Akvarel, rozměr 30 x 46 cm. Litografie rozměry tiskové plochy: 25 x 42
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
800 Kč
800 Kč
23.09.2019 21:12