Číslo položky: 8774
Zátiší s tetřevem
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměry: 42 x 54 cm .Signováno Věšín 05
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
2 600 Kč
2 600 Kč
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |
1 800,00 Kč |
1 600,00 Kč |
1 400,00 Kč |
1 200,00 Kč |