Číslo položky: 8816
popis: Olej na plátně, rozměry: 50,5 x 70 cm, z cest po Dubrovníku, rám poškozen
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
1 900 Kč
1 900 Kč
1 900,00 Kč |