Číslo položky: 8843
Le Jongleur de Notre dame
popis: Kombinovaná technika, rozměry: 50 x 70 cm, volný list, mírně poškozeno. Signováno tužkou : Holzer 81
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
4 400 Kč
4 400 Kč
4 400,00 Kč |
4 200,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 800,00 Kč |
3 600,00 Kč |
3 400,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |
1 700,00 Kč |