Číslo položky: 8716
Stromy u řeky
popis: Olej na plátně, rozměry: 31 x 23,5 cm. Malba z roku 1902 nesignováno. Obraz odborně vyčištěn.
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč
4 600,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 900,00 Kč |