Číslo položky: 8864
Žánrový výjev - děti
popis: Olej na plátně, rozměry: 22,5 x 26,5 cm, signováno A.Dvořák 1864, původní rám poškozený. Dvořákovy obrazy jsou na trhu poměrně vzácné. Významný autor zastoupený v Národní galerii.
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 000 Kč
26 000 Kč
26 000 Kč