Číslo položky: 8823
Lesní cesta
popis: Olej na plátně, rozměry: 72 x 63 cm, získáno z rodiny autora. Datováno 29.
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
21 000 Kč
21 000 Kč
20 000,00 Kč |
18 500,00 Kč |
16 500,00 Kč |
14 500,00 Kč |
12 500,00 Kč |
10 500,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |
7 500,00 Kč |
6 500,00 Kč |
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |