Zpět na aukce Nesignováno .
Moje sledované obrazy Židovská svatba
popis: Olej na dřevě, rozměry: 41 x 44,5 cm, malba okolo roku 1650, v minulosti restaurováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
44 000 Kč