Číslo položky: 8830
Na Souškách u Kolína
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměry: 24 x 35 cm . Signatura setřená, datováno 1888. Obraz odborně vyčištěn.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
27 000 Kč
27 000 Kč
20 000,00 Kč |
18 000,00 Kč |